شروع ثبت نام وام شهریه دانشگاه پیام نور + جزئیات ثبت نام | دانشگاه پیام نور | آخرین اخبار و خبر های پیام نور - تبریز و سایر دانشگاه های پیام نور
لست تورز

شروع ثبت نام وام شهریه دانشگاه پیام نور + جزئیات ثبت نام

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com : این وام به دانشجویانی که بدهی خود را تسویه کردند، تعلق میگیرد؛ سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی ۷ میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد ۲۰ میلیون ریال می‌باشد.

کلیه دانشجویان تا ۲۲ بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت ثبت نام وام دانشجویی اقدام به ثبت درخواست وام نمایند.

ثبت نام این وام در حالی از امروز آغاز شد که هفته گذشته دانشگاه پیام نور در قراردادی که با یکی از بانک ها منعقد کرد، به دانشجویان بدهکار خود وام تحصیلی اختصاص داد.

جهت اخذ وام و ثبت درخواست به آدرس https://loan.irankish.com/ مراجعه نمائید

 شرایط اخذ وام دانشجویی :

۱- امکان اخذ وام برای کلیه دانشجویان (به جز مقطع دکتری) و دارای انتخاب واحد در نیمسال جاری مقدور می باشد (به منظور ارائه تسهیلات در پرداخت شهریه متغیر). لذا دقت گردد این امکان صرفا برای دانشجویانی که بدهی قبلی و شهریه ثابت خود را پرداخت نموده اند فعال می باشد.

۲- از صحت اطلاعات شخصی در پردازش “تکمیل و تایید و اطلاعات شخصی دانشجو” در سیستم گلستان پیام نور اطمینان حاصل نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت اطلاعات (ازجمله اطلاعات شخصی، تلفن همراه و پست الکترونیک) با توجه به عدم امکان ارتباط و اطلاع رسانی به موقع، ثبت وام شما تایید نخواهد گردید.

۳- سقف وام دانشجویان در مقطع کارشناسی ۷ میلیون ریال و در مقطع کارشناسی ارشد ۲۰ میلیون ریال میباشد. امکان دریافت کل مبلغ بدهی شهریه متغیر شما تا سقف مبلغ فوق به عنوان وام در این سامانه میسر می باشد. لذا در صورت تمایل به اخذ وام با مبلغ پایین تر میبایست ابتدا با مراجعه به سامانه دانشگاهی گلستان نسبت به پرداخت آن میزان از شهریه خود که قادر به پرداخت میباشید اقدام نموده و سپس با مراجعه مجدد به سامانه اخذ وام نسبت به ثبت تقاضای وام دانشجویی اقدام نمایید.

۴- چنانچه شهریه متغیر دانشجو از میزان سقف وام بیشتر باشد دانشجو موظف است تا قبل از شروع حذف و اضافه نسبت به پرداخت مابه التفاوت بدهی اقدام نماید.

۵- دریافت این وام نیاز به ضامن ندارد و مهلت باز پرداخت آن توسط دانشجویان تا پایان ترم می باشد.

۶- این وام فقط به دانشجویان فاقد بدهی که شهریه ثابت خود را در ترم جاری پرداخت نموده اند تعلق می گیرد.

۷- کارمزد وام مذکور سالانه فقط ۴ درصد بوده که طبیعتا” متناسب با تعداد ماه های تقسیط کاهش می یابد به عنوان مثال اگر مبلغ وام در ۳ قسط تقسیط شود فقط ۱ درصد کارمزد به آن تعلق خواهد گرفت . به عبارت دیگر اگر دانشجو سقف ۸ میلیون ریال را تقاضا نموده و در ۳ قسط بازپرداخت نماید میزان کارمزدی که در طی آن ترم پرداخت می نماید تنها ۸۰۰۰ تومان خواهد بود.

 

نوشته شروع ثبت نام وام شهریه دانشگاه پیام نور + جزئیات ثبت نام اولین بار در اخبار و نمونه سوالات پیام نور پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در آخرین اخبار دانشجویان پیام نور

نظرات

معصومه معرفتی. ترم ششم 14-2-2016
ت
در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است