افزایش تعداد دروس جهت امتحانات الکترونیکی دانشگاه پیام نور | دانشگاه پیام نور | آخرین اخبار و خبر های پیام نور - تبریز و سایر دانشگاه های پیام نور
لست تورز

افزایش تعداد دروس جهت امتحانات الکترونیکی دانشگاه پیام نور

بر اساس گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور pnu4u.com :  سخنگوی دانشگاه پیام نور گفت:برای حفظ محیط زیست و صرفه جویی کاغذها امتحانات را به صورت الکترونیکی برگزار می کنیم و برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا تعداد آن را درسال افزایش دهیم.

محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور با اشاره به آغاز امتحانات در خرداد ماه اظهار داشت:این آزمون ها از ابتدای خرداد آغاز می شود و تا ۲۰ همان ماه ادامه دارد.

وی افزود:امتحانات دانشگاه پیام نور برای همه دانشجویان در سراسر کشور به صورت متمرکز و به دو شیوه الکترونیکی و کاغذی برگزار می شود.

سخنگوی دانشگاه پیام نور ادامه داد:آزمون های الکترونیکی مخصوص دانشگاه پیام نور است و در هیچ دانشگاه دیگری آزمون ها به این شیوه برگزار نمی شود.در این روش نمرات دانشجو بلافاصه بعد از اتمام امتحان ارائه خواهد شد و دانشجو می تواند سریعا نمره خود را دریافت کند.

صدر با اشاره به دلیل برگزاری آزمون ها به روش الکترونیکی گفت:ما در راستای حفظ محیط زیست و صرفه جویی کاغذها امتحانات را به صورت آنلاین برگزار می کنیم و برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا تعداد آن را درسال افزایش دهیم.

سخنگوی دانشگاه پیام نور افزود:همچنین این موضوع در تحقق شعار سال به عنوان “اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل” تاثیر بسیاری دارد.

وی با بیان اینکه تقلب در زمان امتحانات به ندرت مشاهده می شود گفت:شورای انضباطی در دانشگاه راه اندای شده تا با دانشجویانی که مرتکب تقلب می شوند برخورد شود.البته در جلسه آزمونهای کاغذی ردیف ها متفاوت است و دانشجویان در رشته های مختلف کنار هم می نشینند همچنین در آزمون های الکترونیکی ترتیب سوالات هر دانشجو متفاوت است که این موضوع می تواند در کاهش تقلب ها تاثیر داشته باشد.

 

نوشته افزایش تعداد دروس جهت امتحانات الکترونیکی دانشگاه پیام نور اولین بار در اخبار و نمونه سوالات پیام نور پدیدار شد.

ادامه را مطالعه کنید در آخرین اخبار دانشجویان پیام نور

نظرات

در حال بارگذاری...
لطفا نام خود را وارد نمایید لطفا ایمیل خود را وارد نمایید لطفا نظر خود را بنویسید یک خطا رخ داده است