جهاد دانشگاهی

«خوانش حکومت اسلامی» رونمایی می‌شود

«خوانش حکومت اسلامی» رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از کتاب «خوانش حکومت اسلامی در ساحت نظریه سیاسی» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم همزمان با ایام‌الله دهه فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، روز یک‌شنبه (۱۹ بهمن‌ماه) از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

در این مراسم رونمایی آیت‌الله سید مصطفی محقق داماد، استاد برجسته حوزه و دانشگاه، محمد کمالی‌زاده، رئیس پژوهشکده علوم انسانی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدسجاد ایزدهی، رئیس پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلین محمدحسن موحدی ساوجی، استاد دانشگاه مفید قم، مهدی جمشیدی، عضو گروه فرهنگ‌پژوهی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی و حبیب عشایری، پژوهشگر و نویسنده کتاب به سخنرانی درباره «خوانش حکومت اسلامی در ساحت نظریه سیاسی» و نقد و بررسی آن خواهند پرداخت.

کتاب «خوانش حکومت اسلامی در ساحت نظریه سیاسی» نوشته حبیب عشایری در ۴۰۴ صفحه و با قیمت ۷۵ هزار تومان به تازگی از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی راهی بازار نشر شده است. این کتاب در شش فصل پیوسته به صورت تحلیلی و در چارچوب روش تاریخی-توصیفی به موضوعات و مباحث مختلف در ارتباط با فقه سیاسی شیعه و همچنین مقایسه نقادانه نظریه سیاسی دو اندیشمند معاصر، آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی و آیت‌الله دکتر مهدی حائری یزدی پرداخته است.

علاقه‌مندان می‌توانند این مراسم را به صورت زنده از طریق پایگاه اینترنتی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی isba.ir و پایگاه اینترنتی معاونت فرهنگی roytab.ir دنبال کنند.

انتهای پیام

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن