اخبار

دانشگاه پیام نور مجری کلاس های مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شد

با امضای تفاهم نامه همکاری؛

دانشگاه پیام نور مجری کلاس های مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شد

دانشگاه پیام نور مجری کلاس های مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران شد

با امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و علوم پزشکی ایران؛ دانشگاه پیام نور مجری برگزاری کلاس‌های الکترونیکی دانشجویان این دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و علوم پزشکی ایران امضا شد.

محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم امضای این تفاهم نامه با اشاره به زیرساخت‌های غنی دانشگاه پیام نور در زمینه آموزش الکترونیکی گفت: تا قبل از کرونا حدود ۱۵ درصد دروس و ۳۰ درصد آزمون‌ها در دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی برگزار می‌شد ولی مسائل اخیر باعث شد که دروس و آزمون‌ها هر دو به ۱۰۰ درصد الکترونیکی برسند.

وی افزود: اکنون دانشگاه پیام نور در زمینه آموزش الکترونیکی به عنوان برند شناخته شده و همین بستر باعث شده که بتوانیم به دیگر دانشگاه‌های کشور خدمات مورد نیاز آنها را در این زمینه ارائه دهیم.

رئیس دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه امضای این تفاهم نامه در این ایام می‌تواند ثمرات بسیار خوبی در پی داشته باشد، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در تمامی حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری اطلاعات تمام قد در خدمت دانشگاه علوم پزشکی ایران خواهد بود چرا که این دانشگاه متعلق به مردم است و هر کمکی به دانشگاه علوم پزشکی، خدمت به مردم خواهد بود.

دکتر جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز با تاکید بر لزوم اجرای تفاهم نامه از سوی طرفین بعد از امضا گفت: ظرفیت‌های دانشگاه پیام نور در حوزه آموزش مجازی بسیار مطلوب است و دغدغه دانشگاه علوم پزشکی ایران با بهره مندی از این ظرفیت مرتفع خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با عنوان اینکه فرصت شبکه ای دانشگاه پیام نور در سطح ملی و بین المللی بی نظیر است، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز می‌تواند مکمل خدمات گسترده دانشگاه پیام نور در سراسر کشور باشد. هر دو دانشگاه از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوبی برخوردار هستند که می‌تواند محصول به محصول و خدمت به خدمت مبادله شود.

کوهپایه زاده همچنین تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه پیام نور را برای استفاده دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران بسیار مطلوب دانست.

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن