جهاد دانشگاهی

۱۶ رویداد کارآفرینی در جهاد دانشگاهی لرستان برگزار می‌شود

۱۶ رویداد کارآفرینی در جهاد دانشگاهی لرستان برگزار می‌شود

ایسنا/لرستان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان گفت: تا پایان سال جاری ۱۶ رویداد کارآفرینی در جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

دکتر امین سلاحورزیان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه در رویدادهای کارآفرینی به‌صورت کلی و مختصر مفاهیم پایه‌ای و روند راه‌اندازی کسب‌وکار برای مخاطبان توضیح داده می‌شود و شرکت‌کنندگان در باقی رویداد فعالیت‌های گروهی انجام می‌دهند، افزود: تا پایان سال‌جاری ۱۶ رویداد کارآفرینی در جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این فعالیت‌ها باعث می‌شوند افراد تلخی و شیرینی کارهایی را که استارت آپ‌ها به‌طور معمول انجام می‌دهند به چشم دیده و آن‌ها را در محیطی امن و در سطحی پایین‌تر تجربه کنند.

سلاحورزیان یادآور شد: معمولاً منتورهایی در طول برنامه همراه شرکت‌کنندگان هستند تا هم تجربه خود را به آن‌ها منتقل کنند و هم یادگیری مخاطبان از رویداد را افزایش دهند.

سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان خاطرنشان کرد: در طول سال رویدادهای مختلفی با محوریت کسب‌وکار و کسب درآمد در مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: تاکنون رویدادهایی با عناوینی از جمله راه‌اندازی کسب‌وکار در حوزه صنایع‌دستی، استارآپ و مراحل راه‌اندازی آن، اینترنت و فرصت‌های درآمدزایی در گردشگری لرستان و… برگزار شده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه استقبال جوانان خلاق و کارآفرین استان از برگزاری این رویدادها بسیار خوب است و امیدواریم با کمک این آموزش‌ها بتوانیم ذهن جوانان را برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی باز کنیم.

سلاحورزیان افزود: در راستای اجرای برنامه شتابدهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی رویدادهای دورهمی وبیناری دیدار با موضوعات معلمی بر قواعد استراتژی در استارتاپ‌ها، خلاقیت در طراحی بسته‌بندی و راه‌اندازی کسب و کار در حوزه صنایع دستی ماه گذشته برگزار شد.

انتهای پیام

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن